Av Günü – Prey 1080P 4.5

Av Günü – Prey

Av Günü veya orijinal adı Prey, beklendiği gibi fırtına öncesi sakinliği simgeleyen tipik bir dokunuşla başlar. "Kardeşim, gerçekten evleniyor musun? Kafamızı dağıtalım." Benzer, kısa, öz bir başlangıçla beş yakın arkadaşını (bir erkek kardeş dahil) iplerin olmadığı bir alana götürüyor. Bu noktada akla başka bir Netflix filmi Red Dot geliyor. Doğru hatırlıyorum, Evlilik Çift düzeltmek için cansız dağın zirvesine trajik bir yolculuğa çıkarken, Av Günü benzer olay örgüleri ve sekanslarla giderek Red Dot'u anımsatıyor.

İlk başta 5 kişiyi dağın ortasında bırakacak kadar. Ardından silah sesleriyle kişinin kalbini çalıyor. "Prey"in orada olması gerektiğinin rahatlığıyla yola devam eden ekip, kurşunun takımlardan birine isabet etmesiyle bir şeylerin ters gittiğini anlar. Evet, suikastçılar bilinmeyen bir nedenle tüm takımı öldürmeye başlayacak. Elbette birlikte hayatta kalmak için savaşacağız ama...

Roman, Albert, Peter, Vincent ve Stefan en yeni, en heyecan verici ve aksiyon dolu olanlardır. Tipik bir hayatta kalma ekibi, Red Dot'u simgeleyen klişelerle doludur, ancak heyecan verici ve aksiyon dolu bir sekansı vardır. Sonuç olarak, 80 dakikalık bir çalışma süresinden tam teşekküllü içerik beklemek mantıksızdır. Sadece anı kurtaracak ve bize yaşatacak dinamizme sahip.
Tür: Gerilim Filmleri , Netflix Filmleri Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81350329
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.