Gürültü Ailesi    8.3    2021 Tüm Bilgiler
Gürültü Ailesi Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri 
Multi Dil
The Loud House, Loud ailesinin atalarının kim olduğu, öğrendikleri ve tanıdıkları nesneler ve isimler sayesinde başlayan ve kendileri için ödediği bir yolculuktaki yolculuğunu anlatan eğlenceli bir animasyon filmi. Dave Needham yönetmen koltuğuna oturuyor ve Kevin Cannarile, Ari Castleton ve George Chialtas prodüksiyonun başlıca senaristlerini oluşturuyor. Bu eğlenceli ve biraz şımarık animasyon filmde karakterlere hayat veren isimler David Tennant, Michelle Gomez ve Jill Talley.Bildiğiniz gibi, Gürültü Ailesi süiti bir Nickelodeon yapımıdır ve belki de şirketteki en çeşitli, en gürültülü ve en büyük ailelerden biridir. Loud ailesi bu kez ekran üzerinden genç hayranlarıyla çok farklı bir macera yaşayacak. Bu bölümde Loud ailesi eğlenceli bir tatil yapmaya karar verir. Tatil kararı, büyük Loud ailesini İskoçya'ya götürecek bir maceraya dönüşür ve Loud ailesi kendilerini İskoçya'da bulur.Loudlar İskoçya'yı severler ve neden burada olduklarını çok geçmeden anlarlar. Loud ailesi aslında İskoç kraliyet ailesinden geliyor, bu yüzden ataları kraliyet ailesinin üyeleriydi. Loud ailesi ayrıca kendilerini hayal bile edemeyecekleri bir cazibe ve ilgi ortamında bulur. Ancak Loud ailesi böyle bir lükse ve düşünceye alışık olmadığı gibi, zaten hiçbir küstah hareket ve prosedür izlemeyen bir ailedir. Böyle bir çekicilikle kendilerini bulurlar ve bağlı oldukları aile gün geçtikçe kendilerini şımartmaya başlar ve eylemlerine dikkat etmez. Loud ailesi gerçekten İskoç kraliyet ailesinden mi geliyor? Bu işte henüz bilinmeyen başka işler var mı? Loud ailesi bu kadar yoğun ilgiye nasıl tepki verecek? Loud ailesi konumlarının ne zaman ve nasıl farkına varacak? Bu lüks macerada Loud ailesini hangi olaylar bekliyor?
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 8.3
 • 18
 • 0
Pokémon Filmi: Ormanın Sırları    7.5    2020 Tüm Bilgiler
Pokémon Filmi: Ormanın Sırları Animasyon Filmleri, Macera Filmleri, Netflix Filmleri 
Türkçe Altyazı
Pokémon Filmi: Ormanın Sırları Tetsuo Yajima ve Atsuhiro Tomioka tarafından yazılan The Pokémon Movie: Secrets of the Jungle, zaten bildiğimiz evrenden farklı bir bakış açısı sunmuyor. Ancak, franchise'a tamamen farklı bir bakış açısı kazandırmış gibi görünüyor. Çoğunlukla bildiğimiz karakterleri kullanırız ama küçük bir dokunuşla her zaman karşılaştığımız dostluklara, maceracı arkadaşlara ve aşk kombinasyonlarına dönüşüyorlar. Ve bu konseptin kalbinde Coco, Ash ve Pikachu gibi yakın arkadaşlar var. Her zaman olduğu gibi, kötü adamlarla savaşan ekip şimdi de doğayı yok etmeye çalışan kötü bilim adamlarıyla savaşacak.Aralık 2020'de Japonya'da ilk gösteriminin ardından büyük beğeni toplayan animasyon, Batı dünyasındaki pandemi nedeniyle bugüne ertelense de Netflix üzerinden izleyiciyle buluşuyor. Ve neredeyse herkesin kaçırdığı bir savaşta ortak olmamızı istiyor. Karakterin kusursuz görselliği, doğa sevgisinin yanı sıra insanlığa meydan okumakta ve büyük bir farkındalık kazandırmaktadır.Efsanevi Pokémon Zarude, Okoya Ormanı'ndadır ve nehir kıyısında yürürken terk edilmiş bir bebek bulur. Onu yalnız bırakamayan Zarude, bebeği de yanına aldı ve ona Coco adını verdi. Zarud, ormanın derinliklerinde kimsenin giremediği bir klanda yaşıyor, ancak bebeğe bakmak için klanından ayrılmak zorunda kalıyor. 10 yıl geçti...On yıl sonra, Pikachu ve Ash Ketchum, animasyon filmi Gekijouban Poketto monsutâ: koko'da doğrudan Milyfa Kasabasından Okoya Ormanı'nı ziyaret etmek istiyorlar. Bu arada, Biotope Company'yi temsil eden bir ekip, vahşi kramotanları yakalamak için bölgeye seyahat eder, ancak Ash ve Pikachu onlara rastlar. Bu arada araştırma ekibi, Team Rocket adlı başka bir ekip tarafından izleniyor. Roket Takımı, Biotope şirketi ve sahibi Doktor Zed hakkında bilgi edinmek için bir araştırma grubunu takip ediyor. Bu nedenle, takibi bırakmaya ve onlara yaklaşmaya karar veren ekip, araştırma grubuna sızmaya çalışır.Bu sırada Coco, Skwovet ile bir asmada asılı kalır, ancak yaralanır ve asmadan düşer. Bu sırada Ash bunu görür ve hemen Coco'yu tedavi için Pokemon Merkezine götürür. Ancak Coco, Zarude'nin izin verdiği yerde yaşarken başka kimseyi görmemiştir ve Coco çok fazla insan görür ve korkudan kaçmaya başlar. Ancak Ash, Coco hakkında başka bir gerçeği öğrenir. Coco kendini bir Pokémon olarak görüyor ama Ash inanılmaz bir Pokémon. Ash ve Pikachu hemen Koko'yu yakalar ve onun aslında bir Pokemon olmadığını açıklamaya başlar ve Koko'ya diğerlerini de anlatır. Ancak Coco, Ash ve Pikachu'nun gerçek macerası henüz başlamamıştır ve kısa süre sonra Ash ve Pikachu, Coco hakkındaki gerçeği öğrenir ve bunun için birlikte bir maceraya çıkarlar.
 • 2020
 • Japonya
 • 1080P
 • IMDb 7.5
 • 21
 • 0
Vivo    7.7    2021 Tüm Bilgiler
Vivo Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Netflix Filmleri 
Multi Dil
Vivo filminin konusunda Müzik aşığı Geum Kajo görevini yerine getirir ve eski bir arkadaş tarafından yazılmış bir aşk şarkısını alıcıya ulaştırmak için bir hayat yolculuğuna çıkar. Lin-Manuel Miranda'nın yazıp söylediği şarkılara Gloria Estefan, Zoe Saldana ve Juan de Marcos gibi isimler eşlik ediyor. Sony Pictures Animation'ın Lin-Manuel Miranda'nın yeni orijinal şarkılarını içeren ilk müzikal macerası Vivo, izleyicileri animede hiç görülmemiş görkemli ve canlı yerlere destansı bir maceraya götürecek.Lin-Manuel Miranda tarafından seslendirilen Vivo, yakın arkadaşı Andrés ile birlikte müziği ve göz alıcı dans koreografisiyle Kübalıları eğlendiren bir kinkajou. Müziğin ve dansın ritmini bulan ve topluluğa enerji vermek için müziğin dinamik gücünden yararlanan en iyi arkadaşlardır. Düzensiz bir başlangıç ​​yaptıktan sonra Vivo ve Andres'in detaylarını izlerken animasyonun samimiyetine aşık olmaktan kendimi alamıyorum. Sıcak bir samimiyetle anın olumsuz duygularını ortadan kaldırdıktan sonra hikayenin ilk dönüş noktası ortaya çıkıyor.Andres'i gençliğine aşık eden, birlikte müzik ve dans yapan Marta, Andres'i müzikli bir veda gecesine davet eder. Eski bir defteri yeniden açan Andres, Marta için yazdığı bir şarkıyla Miami'ye doğru yola çıkar. Ancak beklenmedik ölümü, hayalini kurduğu 'Dün gece, son müzik' mottosunu yok eder. Sadık arkadaşına veda eden ve sorunlu Vivo, eski bir arkadaşının rüyasını kendi rüyası gibi düşünerek Miami'ye bir seyahate hazırlanır. Andres'in yeğeni Gabi de bu gezide ona eşlik edecek.Vivo'nun ruhu tazeleyen eşsiz müziği ve anlamlı duygusal değişimleri sizi sevdirir ve eğlendirir. Bu yüzden sıkıldığınızda ve yorulduğunuzda tutunabileceğiniz etkileyici görsellerle dolu bir şölen. Bunu kaçırmamak daha iyidir.
 • 2021
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 7.7
 • 53
 • 0
Ainbo: Spirit of the Amazon    7.4    2021 Tüm Bilgiler
Ainbo: Spirit of the Amazon Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri 
Türkçe Altyazı
Ainbo: Spirit of the Amazon, ormanın ortasında doğup büyüyen, ülkesini ve krizdeki insanları kurtarmaya çalışan bir kızın hikayesini anlatıyor. Amazon ormanlarının kalbinde doğup büyüyen genç bir kız, dünyada başka insanların da olduğunu ve anavatanının tehlikede olduğunu fark eder. Vahşi hayvanlarla büyüyen genç bir kız, cennetini açgözlülükten, çocuk istismarından ve yasadışı madencilikten korumaya çalışır. Ama savaşması gereken tek şey bu değil. Ormanda yaşayan karanlık güçler büyük bir tehdittir. Ormanda büyük yıkıma neden olacak kötülüğü tersine çevirmek için genç bir kız, çok geç olmadan ülkesini ve insanlarını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.
 • 2021
 • Hollanda,Peru
 • 1080P
 • IMDb 7.4
 • 81
 • 0
The Witcher: Nightmare of the Wolf    7.7    2021 Tüm Bilgiler
The Witcher: Nightmare of the Wolf Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Fantastik Filmler, Netflix Filmleri 
Türkçe Altyazı
The Witcher: Nightmare Of The Wolf, para için canavarları öldüren genç bir Vesemir'in hikayesidir. Genç bir witcher olan Vesemir, para için canavarları öldürmeyi sever. Bu arada, yeni, oldukça tuhaf bir canavar krallık için büyük bir tehdit oluşturuyor. Bu şartlar altında Vesemir, geçmişin şeytanlarıyla yüzleşmesi gereken bir maceraya atılır. Bu zorlu süreçte büyünün paradan daha önemli olduğunu anlar.Witcher markası, 'Oyununuzu yapacağız. Kitabı açtığımda hiç beklemediğim bir şeyle karşılaştım. Bir kısa öykü, bir roman, bir çizgi film, bir yerel film ve biri dünya çapında beğeni toplayan üç oyun. Şimdi bir Netflix dizisinden falan bahsederken bir süre ilerlemiyor gibi. Neyse ki, tüm bunlar olmadan önce trene bindik, bu yüzden Aralık 2021'de çıkacak olan ikinci sezon ve gelecek yılın Ball Blood Origins serisinin önündeki ilk Witcher, The Witcher: Nightmare of the Wolf'un en yenisi yayınlandı. Bir film izleyebilirsiniz.Güven Bana. Bu sayfada kaç tane Witcher makalesi yazdığımı sayamıyorum. Bu yüzden The Witcher: Nightmare of the Wolf hakkında görüşlerimi açıklamadan önce diziyi ne kadar sevdiğimi açıklamaya vaktim yok. . İsteyen olursa, Witcher serisi çıkmadan önce yazdığım hype'ı bekleyeceğim. Film bir gün önce izleyicilere gösterildi, spoiler hakkındaki düşüncelerinizi bu yazıda tutabilir ve rahatça okuyabilirsiniz.En basit haliyle, Netflix'in bu filmi The Witcher'ın 1. sezonundan önce çekmesi gerektiğini düşünüyorum. Being The Witcher: Nightmare of the Wolf, ilk kez yeni bir evreni TV ekranlarında tanıtacak her yapımdan bekleyeceğiniz gibi; Bu evrenin nasıl olduğunu, gördüğümüz hikayelerdeki karakterlerin nereden geldiğini ve gelecekte bu dünyanın nasıl olacağını açıklamak konusunda Witcher serisinden daha başarılı.Nightmare of the Wolf'ta daha önce hem kitap serisinde hem de Witcher oyununda defalarca duymuştuk ama tam olarak anlatılmamış. Çünkü Witcher dönüşüm sürecinin bir parçası olan Weed Test'teki her iki kitapta da buluşuyorlar. Ve oyun, The Witcher, neden aynı anda hem kıtada hem de dünyada witcher ve canavarın soyu tükendi; Bir witcherla tanışırken sorulan soruların çoğunun cevabı, witcherları neden bu kadar kötü gördükleri ve insanları yüzyıllarca canavarlardan korudukları ve büyücüler ile witcherların neden anlaşamadıklarıdır.Bir hikaye olarak, The Wolf's Nightmare'in genel olarak bize vaat edecek aşırı orijinal bir yanı yok ve size spoiler içeren başka bir yazıda anlatacağız. Aslında senaryo, Besmir'in Geralt'tan önceki hayatı hakkında çok az şey bilen gençliğine odaklanıyor. Dolayısıyla bir kanona sığacak kadar güçlü yeni bir hikaye beklememeliyiz. Ama bana sorarsanız, eldeki bu boş tuvali çok iyi değerlendirdiler ve bize Kurt Okulu'nu ve tabii ki Geralt'ın manevi babası Vesemir'i sevmemiz için sebep vererek daha anlaşılır ve tanıdık hale getirdiler. Besmir'i, The Witcher'ı oyun aracılığıyla tanıyanların zihninde canlandırılan Geralt'a yaklaştırdı...
 • 2021
 • ABD,Güney Kore
 • 1080P
 • IMDb 7.7
 • 93
 • 0
Animasyon Filmleri izle kategorimizde Filmiva olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak 4K Kalitede Full HD olarak sizlere tek parça olarak sunuyoruz.
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.