Intrusion 1080P 6.6

Intrusion

Intrusion

Intrusion filminin konusunda; Yeni bir iş, yeni evliler için kaçınılmaz bir hedeftir. Hele ki Mira gibi sağlık sorunları nedeniyle hem ruhsal hem de fiziksel olarak zor zamanlar geçiren bir eş düşününce... Ancak Henry bu kadar güçlü bir destekçisi olduğu için hayatını yeniden düzenlemesi için en gerekli kişidir. Ki Meera'nın geri bildirimi bu yorumu olumlu kılıyor. Ancak, çiftin evinde günlerce süren soygun ve zorbalıktan sonra işler ters gitmeye başlar. Mumya'nın bire bir soygun ve zorbalık tanıklarıyla başlayan hikaye, kasaba halkının ve Henry'nin gelişiminin tamamen beyaz olmadığını ortaya çıkaracaktır.

Yönetmen Adam Salky, House Raid ile klasik bir labirent oyunu oynuyor. Hikaye, hırsız benzeri bir figürün çiftin evine girmesiyle başlar ve ilk mumyanın psikolojik yıkımını ekrana getirir. Bu arada Henry'nin dayanılmaz bir rahatlık kazandığı da göz ardı edilemez. Genç bir mimarın neden orada bir ev inşa etmek istediği, izinsiz girilen bir vakayı görmezden gelen dedektifler, köyün gizemli bir şekilde ortadan kaybolması ve Mira'nın genel olarak çalkantılı hayatı ile başlayan bir yığın soruyla karşılaşır. Her parça yeni sorular getiriyor, ancak kasabanın kaotik düzenini temizlemek bizim elimizde. Ölüm, adam kaçırma, gizemli mektuplar vs...
Tür: Gerilim Filmleri , Netflix Filmleri Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/80206420
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.