Je suis Karl 1080P 5.5

Je suis Karl

Je suis Karl

Je suis Karl filminde Maxi, evi başta olmak üzere hemen hemen tüm komşularını yerle bir eden bombalı saldırıdan sağ kurtulan genç, depresif bir kızdır. Annesini ve iki erkek kardeşini bir bombalı saldırıda kaybeden genç bir kız, babası (Alex) hayatta olduğu için mutlu mu yoksa evde olmadığı için mi üzüleceğinden emin olamaz. . Sonunda ikisi büyük bir hüznün içine düşer ama çöpleri atmak için dışarı çıkan babaları zavallı bir suçluluk duygusuna kapılır. Öte yandan Maxi kaçmak için bir çözüm bulacaktır.

Maxi dışarıdan çok olgun ve kaliteli görünüyor. Ama yaşadığı trajik olaydan sonra kendisi hakkında hiçbir şey bilmeyen ve onun hakkında hiçbir şey bilmeyen Carl adındaki genç bir adamın acımasına yaklaşırken terk edilmiş olmalı. Tesadüfi bir toplantı sonucunda aniden bir romantizm kıvılcımı patlar ve asıl merak Kal-Kal ortaya çıkmaya başlar. Yerli (gerçek) Avrupalıları koruyan, mülteci istemeyen, farkındalık yaratan, beyazların üstünlüğünü benimseyen benzer siyasi ideolojileri benimseyen bir grubun liderliğini üstlenen Karl, çekici ve konuşkan kimliğiyle Maxi'yi kendi tarafına çeker. İşin ilginç ve iddialı bir noktası da Maxi'nin evini bombalayan Carl...
Tür: Dram Filmleri , Netflix Filmleri Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81441697
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.