Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar – The Women and the Murderer 1080P 5.9

Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar – The Women and the Murderer

Kadın Katilini Yakalatan Kadınlar Belgesellerin ve internet makalelerinin dediği gibi, 1962'de doğdu ve neredeyse birkaç yıl sonra ailesi tarafından terk edildi. Sonuç olarak, sosyal yardım kuruluşları küçük çocuğu devralır. Yıllar geçtikçe koruyucu aileye verilir. Ve ona yaşam fırsatı verilir. Ancak 10 yaşında yaşadığı ilk olayla kendi geleceğini şekillendirmeye başladı. Sonra hafif hapis cezaları, sarhoş girişimler, şiddet…

Yönetmenler Mona Achache ve Patricia Tourancheau, Georges'un etkileyici ilk izlenimlerini sağlıyor. 1975 ve 1997 yıllarında zaten mutsuz bir çocukluk geçirdiğine dikkat çeker ve ona ani bir bükülme ile acı gerçekle yüzleşme şansı verir. Bastille Canavarı lakaplı Georges, bu süre zarfında yediden fazla kadını taciz etti ve taciz etti. Yıllar geçtikçe öldürme içgüdüsünü de öğrenir. Ve kendisine 'seri katil' diyen bir cinayet davası, genç bir kadın için sürekli bir kabusa dönüşür.

1998'de tutuklandı ama geride birçok kederli aile bıraktı. Bu dönemde Fransa ve diğer büyük güçlerin de yardımıyla hakkında yoğun bir soruşturma yürütülür. Hapsedilmeden geçen ve hayatını sürdüren yıllara rağmen, Fransa'da en çok aranan kişi olur. Ve bu sırada kızını kaybeden bir anne ile karakolda başarılı bir polis memurunun etkileyici çalışması göz kamaştırıyor. Feminist katili yakalayan kadınlar onlar. Ve bu belgesel film onların gözleri ve diğer dış seslerin yardımıyla akmaya devam ediyor. The Women and the Murderer belgeselini kesinlikle izlemenizi öneririz.
Tür: Belgesel , Netflix Filmleri , Suç Filmleri Web Sitesi: https://www.netflix.com/title/81168281
Benzer Filmler
Yorum Alanı
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.