Tracy Brotherton

 1. Gecenin Dişleri    7.2    2021 Tüm Bilgiler
  Gecenin Dişleri Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Netflix Filmleri 
  Multi Dil
  Arkasında birkaç sanat eseri bırakarak ve Gecenin Dişleri ile korku dünyasına giren Randall, vampir-insan olgusunun büyük ölçüde ortadan kalktığı Los Angeles sokaklarına ayak basar. Vampirlerin tutkusu LA'yı ele geçirdiğinde, sakinler müdahale etti ve bir tür bölgesel anlaşma yaptı. Ve tekrar tekrar herkesin mottosu kendine göre hüküm sürmeye başladı. Ancak bu günlerde Victor isyan etmeye başlıyor. Bununla kaotik ortam tekrar sakinleşti.LA'nın kavrulmuş sütunları hakkında bir izlenim vermeye devam edecek olan Randall, daha önce sunduğu yerel savaşlardan sonra bazı karakterleri tanıtacak. Ve ilk isim, beş parasız bir üniversite öğrencisi olan Benny. Benny bir taksi şoförüdür ve kardeşi Jay, vampirlere direnen bir ekibin başındadır. Hikayenin dönüm noktası, Benny'nin arabasında yanan iki vampirin komutasında geçiyor. Benny ilk bakışta fark etmez... Zoe ve Blaire, Los Angeles'ı geri almak için Benny'nin taksisini kullanır. Ortasında Benny ile Jay ve Jay'in kız arkadaşının vampirler tarafından kaçırıldığı bir parti ile başlayan bir partide kanlı bir şölen vardır. Ve bu savaş bölgeyi kana bulayacak bir soykırımın habercisi olacaktır. Benny hangi tarafta olacak...? İşin yapıldığı yön başka bir bükülme noktası oluşturur.Anlamsız kurgu hataları ve çarpık görsel zevklerle bile Netflix kataloğu Night Teeth'tan bahsedebilir. Ve geceyi rahatlıkla geçirebileceğiniz potansiyeline ulaşır.
  • 2021
  • ABD,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 79
  • 0
  Kayıp Kız    7.9    2014 Tüm Bilgiler
  Kayıp Kız Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Kayıp Kız Karısı aniden ortadan kaybolan adam eşi için endişelenmektedir fakat o sorumlu tutulur. Nick adlı bu karaktere olanlar oldukça problemli durumları karşısına çıkarır. Karısının öldürülmesinden veya ortadan kaybolmasından tamamen o sorumlu tutulur. ABD, Missouri'de sıcak bir yaz gününde Nick ve Amy beşinci evlilik yıldönümlerini kutlamaya hazırlandılar. Ama o gün Amy aniden ortadan kaybolur.Nick ve Amy'nin ilişkisi son zamanlarda biraz karmaşıklaştı. Nick, karısını bulamayınca polise haber verir. Polis, bu davada şüpheli olarak Nick'i arıyor. Ama ellerinde kanıt yok. Nick, ne olduğunu anlayamayarak Amy'nin nerede olabileceğini düşünmeye başlar. Ayrıca insanların kendisini sözlü olmasa da gizlice suçladığının da farkındadır ve kendisini rahatsız hisseder. Bu arada, Amy'nin ailesi bir yardım operasyonu düzenler ve Nick Nick'e katılır, ancak daha sonra ona karşı bir komplonun farkına varır. Masumiyetini açıklamaya ve insanları kendisine inanmaya ikna etmeye çalışır, ancak şüpheleri silinmez. Amy'nin hayatta olup olmadığı belli değil.Nick, bir eş ararken, kendisinden şüphe duyan insanlarla uğraşmalı ve polis ve halkın tepkisiyle karşı karşıya kalmalıdır. Amy çok popüler bir yazardır, bu nedenle Amy'nin sosyal medya, TV ve diğer birçok alanda ortadan kaybolduğu haberi insanların dikkatini çeker ve Nick'i suçlar.Gone Girl, medyanın gücünü gösteren bir film. Amy'nin karakteri ortadan kaybolursa ilk şüpheli kocasıdır ve çevredeki hemen herkes bunu bilir. Film bunları iyi işliyor.Film, insanların birbirlerine bakışları ve başkalarına karşı kapalı ve açık algılarını ele alıyor. Bu tür filmleri gerçekten seviyorum ama David Fincher'ın imzası onu biraz daha iyi yaptı. Senaryo bence son yılların en iyilerinden. Uyarlama olduğunu biliyorum ama uyarlanmış senaryolar her zaman bu şekilde çalışmaz. Senaryonun hakları sonuna kadar verildi.David Fincher'ın yönetmeni hakkında kim ne söyleyebilir? Şüphesiz bu role en uygun isim Ben Affleck'tir diyebiliriz. Ana sebep, Nick'in kişiliğinin oldukça durgun olmasıdır. Ben Affleck, vücut yapısı nedeniyle bu tür bir role çok iyi uyuyor. Ben Affleck'in oyunculuğunu beğendim. Amy karakterine hayat veren Rosamund Pike mükemmeldi. Kadın patladı. Neil Patrick Harris'e söyleyecek bir şeyim yok. Zaten sahneleri çok fazla değil ama sahneleri başarılı. Kısacası, oyuncuların hepsi zaten ünlü oyuncular ve tanımlanmış senaryoları ve rolleri var.
  • 2014
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.9
  • 110
  • 0
yeni içerikler mi keşfetmek istiyorsunuz? günden güne yenilenen içerik arvişimize göz atabilir yeni içerikler keşfedebilirsiniz.